ورکشاپ پروسیجرهای زیبایی

 • آینده پزشکی با رشد روزافزون فناوری و پیشرفت بشر در زمینه علوم مختلف و دستیابی به شناخت بیشتر ازعلت بسیاری تحولات و تلاش در جهت بهبود و ارتقا راه حل های آنها؛ در زمینه علوم پزشکی و مخصوصا حوزه تکنولوژی های پوست ، مو و زیبایی و لیزر و جوانسازی ، جراحی پلاستیک و لاغری پیشرفت های بسیار چشمگیری حاصل شده است.
 • برای دستیابی پزشکان به این فناوری های نوین ، حضور در این کارگاهها اولین قدم جهت ورود به بازار کار و آشنایی پزشکان با جدیدترین و پرکاربرد ترین تکتولوژیها و دستگاههای پزشکی زیبایی ، ابزارهای جراحی زیبایی و فراگیری کاربردی ترین اطلاعات و محتواهای آموزشی بروز برای شروع فعالیت در زمینه پوست ، مو ، زیبایی ، لیزر ، جوانسازی و لاغری لازم و ضروری است.
 • تزریق بوتاکس و فیلر یا ژل یکی از پرطرفدارترین عمل های غیر تهاجمی برای زیبایی افراد می باشد که این روزها بسیار بین خانم ها  و همچنین آقایان جای خود را باز کرده است. رفع چین و چروک و جوان سازی پوست تنها بخشی از کاربردهای این تکنیک زیبایی می باشد که با شرکت در این دوره به صورت تئوری و عملی با تمامی کاربردهای آن آشنا خواهید شد.

آناتومی کاربردی کل صورت شامل:

لایه های مختلف بافت نرم آناتومی پوست، پدهای چربی آناتومی عروق و استخوان و اعصاب صورت آناتومی روند پیری پوست،لایه های عضلانی

مناطق خطرناک صورت:

ناحیه گلابلا، تمپورال، پری اورال، نیزولبیال، نازال، اینفرااربیتال

انواع تکنیک های بی حسی و بلاک اعصاب صورت:

تزریقی، اقدامات قبل از بی حسی، عوارض بی حس کننده ها، بلاک های عصبی و حلقوی، تفاوت های صورت مرد و زن، تناسب مختلف صورت در حالت نرمال

زیباشناسی:

اصطلاحات رایج در پزشکی زیبایی انواع بیوتیپ چهره افراد تناسب مختلف صورت فرم های مختلف چانه، سفالومتری

پروسیجرهای زیبایی

دوره آموزشی بوتاکس:

مباحث بوتاکس شامل:

لبخند لثه نما، ناحیه چانه، خطوط اطراف لب و چشم درمان بلفاروپتوزیس، درمان میگرن، هایپرهیدروزیس، درمان پتوزها، عضلات جونده، مسترهیپرتروفی، غدد تعریق دست و پا و زیر بغل، درمان کلیه خطوط پیشانی (عمودی، افقی، اخم و …)، خطوط پلک تحتانی،خطوط خرگوشی و پنجه کلاغی، لیفت و قرینه سازی ابروها و صورت، نوارهای گردنی، اصول اولیه شامل ترکیبات و شناخت انواع محصول، شناخت عضلات صورت و عملکرد آنها و نواحی خطرناک، مراقبت های قبل و بعد از تزریق، موارد منع تزریق و …

آموزش بوتاکس

دوره آموزشی مباحث فیلر (ژل ها) و مزوژل ها:

مباحث فیلر(ژل ها) و مزوژل ها شامل:

انواع تکنیک های تزریق جدید و قدیمی شامل (لب روسی، نچرال، عروسکی)- ایجاد خط رژ گونه- لیفت و اصلاح دفورمیتی بینی- تزریق ژل شقیقه، چانه، خط خنده، خط اخم، تمپورال، گونه، ماریونت- زاویه سازی های گوناگون- انواع ناودان های تحت چشمی- لیفت کل صورت با تکنیک 8point – کنتراندیکاسیون های تزریق ژل- ژل های گروه محرک بیولوژیک- عوارض تزریق ژل- مراقبت های قبل و بعد از تزریق- انواع عوارض و راههای درمان – عمق های تزریق- اقدامات درمانی در ایسکمی ناشی از تزریق ژل -تزریق در زیر اسکارهای مختلف

فیلر

 

دوره آموزشی تایتنینگ و لیفتینگ با نخ:

تکنیک های تایتنینگ و لیفتینگ با نخ:

تایتنینگ صورت با نخ، مشخصات انواع نخ تایتنینگ، عوارض تایتنینگ با نخ، تایتنینگ نواحی مختلف صورت، درمان خطوط خنده و گونه ها، درمان خطوط شعاعی روی لب ها ، درمان ماریونیت لاین، درمان خطوط پنجه کلاغی ، درمان خطوط زیر چشم، درمان افتادگی ناحیه مندیبل ،مراقبت های بعد از تایتنینگ

لیفت با نخ:

لیفت صورت با نخ با تکنیک 7 به 7 لیفت صورت با تکنیک 9 به 9، سوپر لیفت معکوس صورت لیفت صورت با تکنیک PDO Cog Master Gear لیفت ابروها با نخ لیفت و تایت غبغب شایعترین عوارض در لیفت با نخ مراقبت های بعد از کارگزاری نخ لیفتینگ

 

توضیحات تکمیلی و مزایای شرکت در این کارگاهها:

 • تدریس در این کارگاهها توسط پزشکان ، مدرسین و اساتید با تجربه و ماهر ، مورد تایید واحد آموزش و پژوهش شرکت ارائه خواهند شد.
 • این کارگاهها ویژه پزشکان و پیراپزشکان واجد شرایط می باشند.
 • پزشکان در تمامی کارگاهها آموزشی جدیدترین و پرکاربرد ترین تکنولوژیها و دستگاههای پزشکی زیبایی و ابزارهای جراحی زیبایی در زمینه پوست ، مو ، زیبایی ، لیزر ، جوانسازی و لاغری میتوانند شرکت کنند.
 • پیراپزشکان فقط در تعداد معدودی از دوره ها میتوانند شرکت کنند و بعد از اتمام دوره باید تحت نظر پزشک فعالیت نمایند.
 • در پایان دوره ، گواهینامه مهارتی بین المللی حضور در کارگاه به زبان انگلیسی و قابل استعلام ارائه خواهد شد.
 • این گواهینامه ها / سرتیفیکیت ها صرفا جهت حضور در یک دوره مهارتی بوده و بعنوان مجوز فعالیت درحیطه پوست و زیبایی در مطب یا کلینیک یا بیمارستان نمیباشد
 • حضور در این کارگاهها اولین قدم جهت ورود به بازار کار و آشنایی با جدید ترین تکنولوژی ها و شروع فعالیت در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی می باشد.
 • در این کارگاهها شما جدیدترین و کاربردی ترین اطلاعات و محتوای آموزشی را جهت شروع فعالیت در زمینه پوست ، مو ، لیزر و زیبایی آموزش خواهید دید.
 • برخی از کارگاهها بصورت ورکشاپ کاملا رایگان بوده و جهت آشنایی پزشکان با جدیدترین و پرکاربرد ترین تکنولوژیها و دستگاههای پزشکی ، ابزارهای جراحی و محتواهای آموزشی بروز پوست ، مو ، زیبایی ، لیزر ، جوانسازی و لاغری برگزار خواهد شد.
 • در تمامی کارگاهها علاوه بر آموزش تئوری ، انجام کار عملی بر روی مولاژ و کیس زنده بطور کامل صورت خواهد گرفت.
 • در برخی کارگاهها  شرکت کنندگان میتوانند تحت نظر اساتید روی کیس واقعی کار عملی را انجام دهند و در برخی کارگاهها با استفاده از مولاژ کار عملی آموزش و انجام داده خواهد شد.
 • همراه داشتن کیس آموزشی توسط شرکت کننده الزامی و ساعت حضور کیس جهت انجام کار عملی با هماهنگی و تایید کارشناسان آموزش انجام خواهد گرفت.
 • جهت انتخاب کیس آموزشی جهت انجام کار عملی با کارشناسان آموزش مشاوره نموده و سلامت جسمی و روحی کامل و نداشتن سابقه بیماری زمینه ای و حساسیت و عدم مصرف دارو و اطلاع از شرح حال زیباجو کامل الزامی میباشد.
 • هزینه های مواد مصرفی از جمله ژل یا فیلر و بوتاکس و … جهت انجام کار عملی روی کیس واقعی بر عهده شرکت کننده میباشد و جداگانه بر اساس نوع مواد و برند محاسبه خواهد شد که هم خود شرکت کننده میتواند خریداری کرده یا قبل از حضور در کلاس به کارشناسان آموزش اعلام نموده تا خریداری شود.
 • برای شرکت در برخی کارگاهها ، گذراندن دوره هایی به عنوان پیش نیاز اجباری میباشد و با کارشناسان آموزش مشاوره فرمایید
 • مدت زمان هر کارگاه بر اساس نوع کارگاه و زمان سپری شده برای کار عملی متفاوت میباشد.
 • مشاوره و پشتیبانی و پاسخ به سوالات ضروری و رفع اشکال پس از پایان دوره برای شرکت کنندگان بصورت تلفنی یا از طریق واتس آپ فراهم میباشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست