آکادمی ملی زیبایی و ماساژ، بطور رسمی فعالیت خود را درقالب مرکز آموزشهای دوره های تخصصی مراقبت و زیبایی و ماساژ بصورت حضوری و مجازی و به منظور توسعه و ترویج روشهای آموزشی نوین روز دنیا وارائه مدارک معتبر و رسمی بین المللی از انگلیس و استرالیا  مورد تایید عرضه جهانی جهت افرادی که قصد مهاجرت دارند و جویای کار در خارج از کشور هستند رسماً آغاز نموده است.
این آکادمی با امکان عرضه دروس و دوره های معتبر از طریق مراجع ذیصلاح و شناخته شده جهانی با اساتید برتر بین المللی دارای تحصیلات دانشگاهی معتبر جهانی جهت به روز رسانی و آموزش  اشخاص متقاضی و علاقمند به دوره های تخصصی مراقبت از پوست و زیبایی و ماساژ  و اخذ مدارک تخصصی معتبر در این رشته ها دارا خواهد بود که این کارکرد تخصصی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتورهایی برشمرد که آکادمی ملی زیبایی و ماساژ را از دیگر موسسات متمایز می‌کند.

آموزشگاه فنی حرفه ای کادوس تحت نظارت آکادمی ملی زیبایی و ماساژ  با هدف آموزش متدهای روز مراقب و زیبایی و تکنیک های ماساژ ویژه اشتغالزایی سریع سعی بر این داشته که آموزشهایی علمی با تکنیک های کاملا جدید برای جذب سریع در بازار کار و یا بالابردن تبحر عزیزانی که در این زمینه فعالیت دارند و می خواهند هنر خود را بروز رسانی کنند را با کمترین قیمت ارائه دهد.

در راستای تحقق این هدف کلاسهای آموزشی به صورت تخصصی و فوق تخصصی و پایه به صورت فشرده و عادی ( بصورت حضوری و مجازی)با ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای و مدرک بین المللی همراه با تخفیفات ویژه برگزار میگردد که هم پاسخگوی نیاز هنرجویان عزیز شهرستانی و هم تهرانی باشد.

ویژگی های کلاس ها:

کلاس های دوره آموزش مراقبت زیبایی و ماساژ طبق قوانین فنی حرفه ای به چهار صورت، خصوصی، نیمه خصوصی ، گروهی و مجازی برگزار می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی در دو سانس صبح یا عصر برگزار می شود. ضمنا برای هنرجویان کارمند و یا عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.لازم به ذکر است در کلاس های عملی زمان کافی برای تمرین و تکرار با نظارت مربی در نظر گرفته شده است.همچنین به منظور آمادگی بیشتر هنرجویان در آزمون های فنی و حرفه ای کلاس رفع اشکال رایگان قبل از آزمون برگزار می گردد.

 

فهرست